Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Akbank Taşıt Kredileri sizi de araç sahibi yapacak!

Aklınızdaki taşıtın markası ve tipi ne olursa olsun, taşıt krediniz Akbank’tan! Siz sahip olmak istediğiniz araca karar verin, ihtiyacınız olan Taşıt Kredisini Akbank versin.

Araç sahibi olmak için bütçenizi zorlamanıza hiç gerek yok! Taşıt Kredisi için Akbank’a başvurun, “0” kilometredeki taşıtın KDV+ÖTV dahil fiyatının Ltv oranı* kadar kredinizi rahatça kullanın. Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin!

Ayrıca 2. el taşıt kredisini de Akbank’tan alın yne çeşitli avantajlardan faydalanın.

Siz istediğiniz 2. el taşıta karar verin, krediyi Akbank’a bırakın. Akbank’tan 2. el taşıt kredisi alıyorsanız, satın aldığınız araca rehin koydurmanıza ve aracınıza kasko yaptırmanıza gerek yok. Akbank, değerli müşterilerine çok daha hızlı ve kolay kredi kullandırabilmek için 2. el taşıt kredilerinde kasko ve rehin zorunluluğunu kaldırdı.

Taşıt Kredisine nasıl başvurabilirsiniz!

Taşıt Kredisi başvurunuzu internetten yapın, vakitten kazanın!
Başvurunuzu internetten birkaç dakika içinde yapın, kredi cevabınız anında cep telefonuza gelsin. Web Kredi ile Taşıt Kredisi başvurunuzu yapabilir, hayalinizdeki araca hemen sahip olabilirsiniz.

Konuya Yorum Yaz


9 − = 6


Toggle This
  • Menü

  • Hakkımızda

    Kredibasvurusu.net Tüm bankaların online kredi başvurusu, kredi karti başvurusu, hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplayıp size vakit kazandıran aynı zamanda size en güncel kampanyalar ve haberleri de bir arada bulunduran web sitesidir.

    Tüm sorularınız ve reklam alanlarıyla ilgili bilgi için iletişim sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Güncel