DenizBank’tan yeni yıla özel ihtiyaç kredisi

DenizBank, “Yeni Yılın İlk Kredisi Deniz’de” kampanyasıyla, müşterilerine avantajlı faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi imkanı sunuyor.

DenizBank’tan yapılan açıklamaya göre, “Yeni Yılın İlk Kredisi Deniz’de” kampanyası kapsamında, DenizBank müşterilerine aylık yüzde 0,93’den başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanı sunulurken, sağlanan kredilerle ihtiyaç duyulan tüm giyim, seyahat, hediye harcamaları 36 aya varan vadelerle ödenebilecek.

Kredi kampanyasına, cep telefonundan “2015” yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numarasını 3280’e SMS atarak veya “www.denizbank.com” üzerinden başvurulabilecek. Bunun yanı sıra talep sahipleri DenizBank şubelerinden gelir belgesiyle de kredi başvurusu yapabilecek.
DenizBank Perakende Bankacılık Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark, konuyla ilgili değerlendirmesinde, hizmet sundukları kitlelerin hayatını kolaylaştırmak için sürekli daha yenilikçi düşünmeye odaklandıklarını ve müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler üzerinde çalıştıklarını bildirdi.

Özark, şunları kaydetti:
“DenizBank olarak insanlarımızın hayatını kolaylaştıracak, Deniz’in farkını hissetmelerini sağlayacak avantajlı ürün ve hizmetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Bu yönde ihtiyaç kredimizi farklılaştırıp uzun vade ve düşük faiz gibi çok özel avantajlar sağlayan bir paket haline getirdik. Tüm müşterilerimizi kredi kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyorum.”

Konuya Yorum Yaz


− 4 = 2


Toggle This
  • Menü

  • Hakkımızda

    Kredibasvurusu.net Tüm bankaların online kredi başvurusu, kredi karti başvurusu, hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplayıp size vakit kazandıran aynı zamanda size en güncel kampanyalar ve haberleri de bir arada bulunduran web sitesidir.

    Tüm sorularınız ve reklam alanlarıyla ilgili bilgi için iletişim sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Güncel