Garanti Bankası İçin Önemli Haber

İspanya’nın en büyük bankalarından BBVA geçtiğimiz günlerde yüzde 14.89 oranında Garanti Bankası hissesi satın almıştı. Böylelikle BBVA kendisine ait Garanti Bankası hissesi oranı 39.9 oranına yükseltmişti.

İspanya’nın en büyük bankalarından BBVA’nın yönetim kurulu başkanı Francisco Gonzales yüzde 14.89 oranında Garanti Bankası hissesi almaları üzerine bu satıştan çok memnun olduklarını belirtti.

Başkan Francisco Gonzales İspanyol Onde Cero radyosunun canlı programına katılarak Garanti Bankası ve Türkiye ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamada bu satın almadan memnun olduklarını övgü dolu sözlerle dile getirdi. Türkiye’nin yarısı 28 yaş altı genç olan 75 milyon nüfusu ile gelecek vaad eden bir pazar olduğuna işaret eden Francisco Gonzales “Biz bu tür ekonomik büyüme gösteren genç nüfuslu ülkeler arıyoruz.” açıklaması yaptı.

Bunun dışında Francisco Gonzales Garanti Bankası’nın Türkiye’nin en iyi bankası olduğunu ve bölgedeki çatışmaların onları korkutmadığını aksine Türkiye’yi iyi tanıdıkları için böyle belirsizliklere karşı hazırlıklı olduklarını belirtti. Ayrıca konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Bu karar bankamızın gelecek ile ilgili en büyük yatırımlarından biridir” cümlesini sözlerine ekledi.

Konuya Yorum Yaz


5 × = 20


Toggle This
  • Menü

  • Hakkımızda

    Kredibasvurusu.net Tüm bankaların online kredi başvurusu, kredi karti başvurusu, hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplayıp size vakit kazandıran aynı zamanda size en güncel kampanyalar ve haberleri de bir arada bulunduran web sitesidir.

    Tüm sorularınız ve reklam alanlarıyla ilgili bilgi için iletişim sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Güncel