Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası

Garanti Bankası sonbahar mevsiminin gelmesi ile gelenekselleştirdiği Sonbahar Kredisi Kampanyası‘nı bu yıl da cazip koşullarla birlikte duyurdu. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre Sonbahar Kredisi Kampanyası kapsamında tüm ihtiyaç sahipleri sadece Nüfus Cüzdanları ile ayda sadece % 0,95 ‘ten başlayan faiz oranları ile 100 Bin Lira’ya kadar İhtiyaç Kredisi kullanabilecekler.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi Kampanyası sizleri bayram masraflarınızın yüklerinden ya da çocuklarınızın okul ve eğitim harcamalarının stresinden kurtaracak, kolay hızlı ve avantajlı kredi kullanmanızı sağlayacak… Garanti Bankası Sonbahar Kredisi ile maksimum 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanacak ve maksimum 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceksiniz. Kampanyada yayınlanan % 0,95 faiz oranı ve 15 TL dosya masrafı 9 ay taksitle 3.000 TL Kredi kullanımı için geçerli olup bu şartlarla kredi kullandığınızda aylık kredi ödemeleriniz 352,62 TL’ye geliyor. Yine Sonbahar Kredisi Kampanyası ile 36 ay taksitle 10.000 TL Kredi kullanıldığında aylık kredi taksitleri 366,60 TL olurken, 36 ay taksitle 30.000 TL Kredi kullanıldığında ise 1095,44 TL olarak gerçekleşiyor.

Garanti Bankası‘nın sonbahar aylarına özel olarak hazırlamış olduğu Sonbahar Kredisi Kampanyası kapsamında SSK kaydınızın bulunması halinde banka tarafından hiç bir belge istenmiyor. (Sadece Nüfus Cüzdanınız ile kredi kullanabiliyorsunuz)

Konuya Yorum Yaz


7 + = 10


Toggle This
  • Menü

  • Hakkımızda

    Kredibasvurusu.net Tüm bankaların online kredi başvurusu, kredi karti başvurusu, hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplayıp size vakit kazandıran aynı zamanda size en güncel kampanyalar ve haberleri de bir arada bulunduran web sitesidir.

    Tüm sorularınız ve reklam alanlarıyla ilgili bilgi için iletişim sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Güncel