Maaş Müşterileri Artık Kart Aidatı Ödemiyor!

Kredi kartları ihtiyaçlarımızı ertelemeden alabilmemizi sağlayan ve bu ihtiyaçlarımız için taksit imkânı sağlayan kullanışlı bir icattır. Bankaların bizlere sunduğu kredi kartlarını özen göstererek kullanırsak çok faydalıdırlar. Ancak, kredi kartımızı dikkatsiz kullanırsak büyük problemlere yol açabilir ve bankalarla olan itibarımızı kötü boyutlara taşıyabilir. Bu nedenle, kredi kartlarımızı özenli ve dikkatli ödemeliyiz.

Kredi kartı özenli kullanıldığı zaman oldukça mantıklı bir tercihtir. Ancak, dikkatsiz gelişi güzel kullanıldığında ise, kâbus haline gelebilir. Bu nedenle kredi kartı kullanırken harcamalarımızı kontrol etmeliyiz, gereksiz harcamalardan kaçınarak, bütçemize göre hareket etmeliyiz.

Kredi kartları konusunda hoşlanmadığımız bir diğer konu da kart aidatlarıdır. Kart aidatları kredi kartına sahip olduğumuz için kesilen ücrettir. Bu ücretlendirme sonucu, kredi kartı kullandığımız için altı aylık ya da yıllık dönem içinde bir miktar ücret kesilmektedir. Ancak, bazı bankaların maaş müşterilerinde bu ücret kesilmemektedir. Bu nedenle kredi kartı kullanılmasına rağmen kart aidatı talep edilmemektedir. Sizde bir an önce bankanızla irtibata geçin ve kredi kartı kart aidatı ödemeyin!

Konuya Yorum Yaz


5 + 1 =


Toggle This
  • Menü

  • Hakkımızda

    Kredibasvurusu.net Tüm bankaların online kredi başvurusu, kredi karti başvurusu, hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplayıp size vakit kazandıran aynı zamanda size en güncel kampanyalar ve haberleri de bir arada bulunduran web sitesidir.

    Tüm sorularınız ve reklam alanlarıyla ilgili bilgi için iletişim sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Güncel