Nakit Avansta Krediye Göre Faizler Uygun

İnsanların bazı zamanlarda acil paraya ihtiyaçları olmaktadır. Bu ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlar genelde kredi çekme yoluna gitmektedirler. Ancak nakit avansla kredi arasındaki faiz oranlarını hesapladığınızda nakit avans her zaman için daha avantajlı olmaktadır. Nakit para çekebilmeniz için öncelikle kredi kartınızın olması gerekmektedir. Daha sonra da çekeceğiniz tutar kadar da içerisinde limit olması gerekmektedir.

2.000 TL net çekmek istediğinizde bankaya geri ödeyeceğiniz tutar 9 ay vade ile yaklaşık olarak 2.250 TL civarlarında olacaktır. Eğer kredi çekmek isterseniz de sigorta ve dosya masrafı ödeyeceğinizden geri ödemeleriniz daha fazla olacaktır. Vadenizi kısa tuttuğunuz takdirde geri ödeme tutarınız daha az olacaktır. Bu nedenle de yapmanız gereken kredi çekmek yerine nakit avans tercih etmektir. Ödemeleriniz kaç ay vade yaptıysanız o süre zarfında taksit olarak yansıtılacaktır. Kredi kartınızda limitiniz olduğu sürece nakit avans çekebilme şansınız bankaların sizlere sağladığı en büyük avantajlar arasında yer almaktadır.

Kredi kartınızda limitiniz var ve tamamını çekmek istiyorsunuz. Banka tamamını çekmenize müsaade etmeyecektir. İçerisinde geri ödeyeceğiniz tutarı da hesaplayarak size istediğiniz tutarın belirli bir kısmını verecektir. Her geçen gün insanların kredi düşüncesi değişmiş ve nakit avans kullanımının arttığı da görülmektedir. İster elden borçlarınız kapatmak ya da başka bir kredi kartı borcunuzu ödemek için isterseniz de günlük yaşamınızda kullanmak için çekebilirsiniz.

 

Konuya Yorum Yaz


8 + 2 =


Toggle This
  • Menü

  • Hakkımızda

    Kredibasvurusu.net Tüm bankaların online kredi başvurusu, kredi karti başvurusu, hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplayıp size vakit kazandıran aynı zamanda size en güncel kampanyalar ve haberleri de bir arada bulunduran web sitesidir.

    Tüm sorularınız ve reklam alanlarıyla ilgili bilgi için iletişim sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Güncel