Nakite İhtiyacınız Olduğu Anda Kredi

Bankaların sayısı son yıllarda giderek oldukça insanlara sunmuş olduğu imkânlarda orantılı düzeyde arttı. Şöyle ki artık nakite ihtiyacımız olduğunda arkadaşımız, eşimiz, dostumuz yerine hemen hemen her bankadan kredi alabiliyoruz. Tabii ki belli başlı bazı şartlar var. Bunlardan en önemlisi SSK sigorta sahibi olmak ve kanıtlanabilir bir maaş bordrosuna sahip olmak. Bu şartı yerine getirdiğinizde maaşınız doğrultusunda hemen siz de kredinizi alabilir ve sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse, diyelim ki sizin nakite ihtiyacınız var. Son zamanlarda Migros ve ING bank ortak bir kampanya başlattı. Taze kredi olarak adlandırılan bu kredi ile beraber hemen siz de ihtiyaçlarınız ve bankaya vermiş olduğunuz maaş bilgileriniz doğrultusunda kredinize ulaşabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak artık eskisi kadar zor değil. Sadece ama sadece yapmanız gereken maaş bordrosu ve gelir belgesi. Bu şartların ardından kredinizi hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son zamanlarda öğrencilerin başı maddiyattan ciddi anlamda derttedir. Türkiye’nin hatırı sayılır bankalarından olan Finansbank ise öğrenciler adına sunduğu GO kart ile onlara belirli limitlerde nakit vermektedir. Öğrencilik hayatı zor ve sancılı bir süreçtir. Bu süreçte daima yanınızda olacak size destek sağlayacak bir banka bulmak oldukça akıl karı bir iştir. Daha detaylı bilgiler için güncel fırsatları değerlendirmeyi asla ama asla unutmayınız.

Konuya Yorum Yaz


7 + 3 =


Toggle This
  • Menü

  • Hakkımızda

    Kredibasvurusu.net Tüm bankaların online kredi başvurusu, kredi karti başvurusu, hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplayıp size vakit kazandıran aynı zamanda size en güncel kampanyalar ve haberleri de bir arada bulunduran web sitesidir.

    Tüm sorularınız ve reklam alanlarıyla ilgili bilgi için iletişim sayfasındaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Güncel