Odea Bank Kredi Başvurusu

Siz de yaşamınızın önemli anlarında hızlı ve kolay kredi çözümleri olsun istemez misiniz? Odeabank tüm kredi ihtiyaçlarınız için sizlere hesaplı çözümler sunuyor.

Evlilik hazırlıklarından eğitim masraflarına, ev dekorasyonundan tatil planlarınıza dek her türlü ihtiyacınız için İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz. Doğum masrafları, mobilya alımı ve tadilat gibi harcamalarınız için kredi kullanarak peşin alımın avantajlarından faydalanır, geri ödemelerinizi ise 60 aya varan vadelerde küçük taksitlerle yaparsınız. Hemen Kredi Başvurusu için…

2 Yorumlar

 1. yasemin hüseyinoğlu
  yasemin hüseyinoğlu says:

  kiredi istiyorum

 2. serkan
  serkan says:

  sızden tek rıcam su an ıcın bıraz borcum var aldığım maas hepsını karsılamıyo bana yardımcı olun hepsını odemem ıcın kredı başvuruma cvp verırmısınız parça parça odıcegıme tek seferde gününde yatırbılır her taksıtımı donus yapmak ıstersenız 0 5389178653 sızlerden olumlu yada olumsuz donus yapmanızı rıca ederım saygılar -…..

Konuya Yorum Yaz


7 − 3 =

Toggle This
 • Menü

 • Hakkımızda

  Kredibasvurusu.net sizi teker teker bankaların sitelerine girmekle uğraştırmayıp, tüm bankaların, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve banka hesap başvurusu sayfalarını tek bir yerde toplamak, başvurularınızı kolayca tek bir yerden yapıp, ihtiyaçlarınıza kolayca kavuşmanız için kurulmuştur. Ayrıca Makaleler bölümünde birbirinden faydalı ve güncel bilgiye de ulaşabilirsiniz.
  Reklam ve diğer konularla ilgili istekleriniz için lütfen iletişim formunu doldurup gönderiniz.
 • Güncel